Telefon : +90.212.438 37 17-18

Hakkımızda

İmtec izolasyon olarak sizlere hizmet verdiğimiz firmamız Almanyada faaliyet gösteren Terman GmbH firması ile ortaklık kurmuş olup üretim ağıyla üstün kalite uzman kadrosuyla yapı kimyasalları grubundan Pah Bandları,Dilatasyon Bandları,Fayans altı su sızdırmazlık örtüleri,çatı gurubunda Nem Bariyerleri ve yardımcı elemanlarının ithalatını ve satışını yapmaktadır.

Ayrıca  Almanya da uzun yıllar üretim yapmakta olan ve geniş ürün yelpazesi ile  tüm dünya ya ihracat yapan  Oxiegen GmbH  firmasının Türkiye merkez olmak üzere distribütörlük anlaşması yapmış olup Orta Doğu Ülkelerine ihracat yapmaktadır.

Bu çalışmalar bağlamında  İmtec İzolasyon ,sahip oldugu bilgi ve tecrübeyi, siz degerli musterileri ile paylasmanın heyecanını duyar.

Hizmetlerimiz üretim  sonrası ; paketleme, yurt ici ve yurt dısı lojistik operasyonlarını da kapsamaktadır.İsletmemiz kuruldugu ilk andan itibaren kaliteye verdigi önem ve zoru başarma azmi sayesinde kısa sürede inşaat sektöründe tanınmış ve bu ilkelerinden asla vazgeçmemiştir. 

İmtec İzolasyon ve yalıtım Sİst. İns. Enerji Madencilik San.Tic.Ltd.Şti

 belstaff uk belstaff jacket woolrich sale woolrich uk belstaff sale